Minecraft Türk Serverler

 Oynanması gayet zevkli bir oyun olan minecraft hakkında daha önce paylaşımlarda bulunmuştum ve bu yabancı serverler üzerineydi.Bu yazımda sizlere minecraft ta bulunan Türk serverlardan bahsedip onların adreslerini paylaşacağım.Oynayanlar bilir güneşin doğuşu ile başlayan oyun alet yapımı , ev inşaatı , savaş , strateji , dünya terimleri ile anılır.Tam olarak açıklamak gerekirse şu alıntı yazıda belirli detaylar yer alıyor.Minecraft Türk Serverlarda iyi oyunlar.

minecraft-türk-serverler
Türk Server

Minecraft Nedir ? 

  Devasa bir oyun dünyasında madencilik yaptığınız, kendi yapılarınızı inşa ettiğiniz ve hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz oyun, sahip olduğu ekstra oyun modlarıyla da oyunculara birçok yenilik ve farklı oynanış tarzları da sunmakta. Sizlere kendi dünyanızı oluşturma fırsatı vermekte.Güneşim doğuşuyla birlikte hareketlenen oyun dünyasında amacınız farklı materyaller toplamak, topladığınız materyaller ile yeni araçlar yapmak ve kendi yapılarınızı inşa etmektir. Oynayacağınız oyun moduna göre yer yer çevrenizdeki hayvanları ehlileştireceğiniz ve tarım yapacağınız yer yer de zindanlarda yaratıklardan kaçacağınız ve hayatta kalmaya çalışacağınız Minecraft, sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor.Sizlere verdiğimiz serverların tamamı Türktür ve günceldir.

Sizlere oyunun ilk tanıtım videosunda vereyim.
 Sunucular: 

Sunucular Minecraft'ı çok oyunculu oynayabilmemizi sağlar. Oyunu arkadaşlarınızla oynamak için minecraftserver.jar veya minecraftserver.exe'ye ihtiyacınız var. Daha sonra ise minecraftserver.jar veya minecraftserver.exe'yi çalıştırmalısınız. Sonra ise Hamachi IPv4 adresinizi server.properties dosyasındaki (Not defteri ile açılabilir) "server ip" kısmına yazıp serveri çalıştırın. Sonrasında da IPv4 adresinizi Multiplayer (Çok Oyunculu) bölümündeki Direct Connect (Doğrudan Bağlan) bölümüne yazıp kendi açtığınız Minecraft Sunucunuzda oynamaya başlayabilirsiniz. (Add Server (Sunucu Ekle) bölümündeki Server Adress kısmına IPv4 adresinizi yazıp, üst tarafa da (Server Name) sunucunuzun adını yazıp tamam da diyebilirsiniz. Server Name bölümüne sunucunuzun adını yazdığınızda, başkalarının sizin sunucunuza bağlanırken göreceği ismi değil, sizin Çok Oyunculu bölümünü açtığınızda karşınızda göreceğiniz sunucularda kendi sunucunuzun ismini belirlemiş olursunuz.

minecraft-server

Minecraft Güncel Türk SERVERLAR ( 22 Tane Güncel )


play.GameTurKMC.com  151.80.230.171

https://batihost.com/minecraft.php  151.80.230.171

play.mcadventuretime.com

Play.SoulCrafTR.com

SonCraftTr.Rabisu.Com

cesurcraft.nitrado.net

play.roescraft.com:25565

Play.RiseMC.Org

Mc.KonyaCraft.Com

pvp.mygs.co

YeniTurkMC.Batihost.Com

AlfaNetwork.batihost.com

mc.teamenders.net

play.minebrave.org

SkyBattle  46.20.1.66:1185

mc.hubturk.com:25565

mc.RealTurkNW.com

play.oyunjetonu.net

Play.Betacraft.Org

mc.candycraft.net:25565

EfsaneCraft.Com:25565

GalaxyCraft.Nitrado.Net
2 yorum

Valla Artık Bu oyundan gına geldi resmen hastalık

www.sesmedikal.com

Yorumunuz için teşekkürler aynen ya artık gına geldi

Bir Yorum Atsana
EmojilerEmoticon